.

.

AMBF WE125S36X3V-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 222/Пролет Крајот Капи Viton О-Прстен/Заптивка (Пакување ?

AMBF WE125S36X3V-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен

евалуација:

DEN 6966.00
Од стока
Во магацинот

AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Стандардни должини од 9.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.End Cap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.

Детални спецификации

Додатоци на производи