.

.

AMBF WC125S4TX3D-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 222/Пролет Крајот Капи EPDM О-Прс?

AMBF WC125S4TX3D-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5

евалуација:

DEN 7939.44
Од стока
Во магацинот

AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Детални спецификации

Додатоци на производи