.

.

AMBF WE30S2TX3D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 222/Пролет Крајот Капи EPDM О-Прстен/З

AMBF WE30S2TX3D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

евалуација:

DEN 10694.40
Од стока
Во магацинот

Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Стандардни должини од 9.End Cap & Заптивка : 222/Пролет Крајот Капи EPDM О-Прстен/Заптивка.

Детални спецификации

Додатоци на производи