.

.

AMBF WC1M46X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, Двојно Отворен крај Заптивка Нема О-Прстен/Запти?

AMBF WC1M46X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 1 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен

евалуација:

DEN 14326.56
Од стока
Во магацинот

Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Произведено во САД.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Филтер Димензија : 2.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.

Детални спецификации

Додатоци на производи