.

.

AMBF WE100S36X4S-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, 222/Затворен Крајот Капи Силикони О-Прстен/Заптивка (П?

AMBF WE100S36X4S-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен

евалуација:

DEN 6966.00
Од стока
Во магацинот

Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.75 до 40 инчи.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Произведено во САД.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи