.

.

AMBF WE100S2TX5D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 226/Затворен Крајот Капи EPDM О-Прстен/

AMBF WE100S2TX5D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

евалуација:

DEN 10694.40
Од стока
Во магацинот

Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.75 до 40 инчи.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Произведено во САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи