.

.

AMBF WC200M26X9-50 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 200 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Должина, 316 СВ Јадро, Двојно Отворен крај GasketNo О-Прстен/Заптивка (Пак

AMBF WC200M26X9-50 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 200 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75

евалуација:

DEN 14326.56
Од стока
Во магацинот

AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Детални спецификации

Додатоци на производи