.

.

AMBF WE0.5S1TX2D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен Должина, Конзервирани Челик Јадрото, 222/Заврши Крајот Капа EPDM О-Прстен/З?

AMBF WE0.5S1TX2D-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Инчен

евалуација:

DEN 10694.40
Од стока
Во магацинот

875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.End Cap & Заптивка : 222/Заврши Крајот Капа EPDM О-Прстен/Заптивка.75 до 40 инчи.Произведено во САД.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Полипропилен Медиуми.Стандардни должини од 9.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.

Детални спецификации

Додатоци на производи