.

.

3D Сончевиот Систем Кристална Топка со LED Шарени Осветлување Допир База, Сончев Систем Модел Наука, Астрономија Подароци господ Бог да Благослојт На Светот Велигден

3D Сончевиот Систем Кристална Топка со LED Шарени Осветлување Допир База, Сончев Систем Модел Наука, Астрономија

евалуација:

DEN 690.96
Од стока
Во магацинот

Сето тоа е Бесплатно.За време на Роденден, Божиќ Ден, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Свадба, Матура, Годишнина ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1x Кристална Топка ( 80mm / 3.ШАРЕНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ БАЗА : 6 Светлина Режими, Дозволувајќи им на Сончевиот Систем Модел да се Претстават Различни Бои, Како што се Боја Бавно Трепкачко Светло, Боја Брзо Трепкачко Светло, Постојано Бела Светлина.За време на Роденден, Божиќ Ден, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Свадба, Годишнина Маса Светилка Наука DéCor Користи Како Маса Светилка Наука DéCor, Различни Начини на Осветлување Додадете Технологија на bedrroom Ноќ Светлина Што Доаѓа Со Led Светло До База, Ќе Се Користи Како Маса Светилка Наука DéCor, Различни Начини на Осветлување Додадете Технологија за спалната соба, Тоа Е повеќе Вредни Подароци Спецификација за Производ : Боја На Стакло : Избришете Материјал : K9 Кристално Стакло Големина на : 80*80*80mm (3.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ & 3 D ЛАСЕРСКО ГРАВИРАЊЕ : Изработени со Највисок K9 Кристал, Изработка на Кристална Топка Потранспарентни и Glossier.Сето тоа е Бесплатно.СЛОБОДНИ се ВРАЌА & Гаранција и Сервис : може да се врати на точка од која било причина во нови и некористени состојба за период до 30 дена по купувањето.

Детални спецификации

Color Of Crystal:
Clear
Material:
K9 Crystal
Crystal Size:
80*80*80mm (3.15*3.15*3.15in)
Crystal Weight:
0.52kg (1.15 Lbs)
Color Of Led Lighting Base:Silver :
Material:
Plastics
Base Size:
68*68*28mm (2.68*2.68*1.1in)
Base Weight:
0.7kg (1.54lb)
Box Size:
205*110*85mm(8.07*4.33*3.35in)
Total Weight:
0.95kg(2.11lb)
Package Include:
1 X 3d Laser Engraved Crystal Ball :
1 X Led Base :
1 X Data Cable :
1 X Cardboard Gift Box :
Order Yours Today And Enjoy! :
FREE RETURNS & Warranty Service:
You can return the item for any reason in new and unused condition for up to 30 days after purchase. If you received a damaged or defective item, You can also choose a replacement,We’ll ship you a replacement of the exact item. It's All Free of Charge.We Provide One-Year Free Warranty Return Service. If the light base stops working within one year, please contact us. (Contact Seller Options in Your Account >Your Orders)

Додатоци на производи