.

.

12 Инчен Високи ноќта на Вештерките Оркестарот Џек О Фенери со Батеријата или USB Погон, Смола Тиква Куќа Статуа со Вештерка Шапка ноќта на Вештерките Украси за Внатр?

12 Инчен Високи ноќта на Вештерките Оркестарот Џек О Фенери со Батеријата или USB Погон, Смола Тиква Куќа Статуа

евалуација:

DEN 599.76
Од стока
Во магацинот

Тоа би можело да биде голем роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ подароци за вашите пријатели,семејство и соучениците.Тоа може да се користи за семејството соба, farmhouse, магичен соба и дневна соба оркестарот.Оваа богата градација тиква куќа е Погодна за ноќта на Вештерките партија украси, затворен дома декор, гонет куќа декорација, ноќта на Вештерките костим партија, ноќта на Вештерките табела decors итн.USB или Батерија Управувана : 2 Начини на напојување.Големина : 8.

Детални спецификации

Додатоци на производи