.

.

DXM 2yards/Многу 20mm 25мм Високо Еластична Шиење Еластична Бенд за Компатибилни со Фиат Гумени Бендот Половината Бенд Водат Јаже Еластична Лента 871228

DXM 2yards/Многу 20mm 25мм Високо Еластична Шиење Еластична Бенд за Компатибилни со Фиат Гумени Бендот Половината

евалуација:

DEN 441.60
Од стока
Во магацинот

Мулти Usages : се Користи за DIY обетки, chokers, boho beaded нараквици, ankets, ѓердани, накит, за скролување синџири, како и други занаети.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткување, украси, свадба цвеќиња.Идеален за DIY шиење проекти, подарок завиткување, дома декорација, свадба декорација, партија декорација, лак одлуки, цвет уметност и повеќе.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.

Детални спецификации

Додатоци на производи