.

.

FINGERINSPIRE 32.8 Метри/30m Црна Еластична Бенд со грчевито држејќи се за Гума 0.98 Инчен/25мм Широк Тешки Водат Еластична Webbing Не се Лизга Еластична Лента со Висока Еластичнос?

FINGERINSPIRE 32.8 Метри/30m Црна Еластична Бенд со грчевито држејќи се за Гума 0.98 Инчен/25мм Широк Тешки

евалуација:

DEN 573.36
Од стока
Во магацинот

Боја : црна.5 мм дебел Пакет се вклучени : 30m Црна Еластична Бенд. 【Материјал】 : На еластична бенд е изработен од полиестер влакна, трајни и ви дава удобно и дише чувство, и тоа може да бидат скратени во должина сакате, практично да ги применуваат. 【Добра Еластичност】 : На еластична бенд во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.Спецификација : Материјал : Еластични Влакна Боја : Црна Димензии : 25мм широк, 1.Еластичен ќе не тесен кога се протегала што го прави совршен за изложен појаси на собраа здолниште или панталони. 【Широка Употреба】 : костими за капење, долна облека, панталони, бебе облека, спортски носат, Т-маица, капа, чорапи , DIY проекти и така натаму,или исто така можете да го користите за да ја промените големината на облека.Користете го за појаси, necklines или занаети каде што треба леснотија и флексибилност. 【Функција на шиење еластична гајтанот】 : се Чувствува удобно, дише, издржливи; Практични предмети може да се сретнат разни потреби, и еластична може да се намали во должина сакате.

Детални спецификации

Material:
Elastic Fibre
Color:
Black
Size:
25mm wide, 1.5mm thick
Package included:
30m Black Elastic Band

Додатоци на производи