.

.

DXM 0.5/0.8/1.0/1.5/2.0/4mm 10yards Црвено Јаже Врвца Падобран Lanyard Јаже Качување Кампување Опстанок Опрема Paracord Бразлетна-33973

DXM 0.5/0.8/1.0/1.5/2.0/4mm 10yards Црвено Јаже Врвца Падобран Lanyard Јаже Качување Кампување Опстанок Опрема

евалуација:

DEN 2366.40
Од стока
Во магацинот

Мулти Usages : се Користи за DIY обетки, chokers, boho beaded нараквици, ankets, ѓердани, накит, за скролување синџири, како и други занаети.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткување, украси, свадба цвеќиња.Широк Апликации : едноставен ,елегантен и око-фаќање, погоден за тинејџери и возрасни, совршен за сончеви пролет и лето, секојдневно wearring, партија, сурфер и други прилики.Соодветна Големина на : не Може да одговара sheshells, синџири, spacer монистра, еластична еластичен мозок, прстени, hummer clasps да се направи накит. 100% НАПЛАТА ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволување на решение!Превозот Во Светот!!!.Удобно да се Носат : На монистра се направени од полимер глина, лесни и водоотпорен, удобно носење, и боја нема да се промени, секогаш се одржи светли бои, може да се носи на плажа, базен или бања.DIY ЗАНАЕТ : Совршен за шиење за коса, лак одлуки, гроздобер шиење, покана картички, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, коса-тите и многу повеќе DIY проекти.Vairous светли бои може да ви даде повеќе избори во DIY проекти.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : објектот е завиткан во ролна и може да се намали со нив во различни соодветни големини, одлична за шиење, quilting, далноводи, широко се користи во банкет, карти, подарок,торта украс,centerpieces,кукла облека,рачно изработени шиење занает подарок за бебето туш, birthday (роденден), housewarming,годишнина, ден на мајката, баба ден тетка ден,денот на вљубените,Божиќ ден, денот на благодарноста,свадба ден украси и сл.

Детални спецификации

Додатоци на производи