.

.

DXM 2yards/Многу 20mm 25мм Високо Еластична Шиење Еластична Бенд за Компатибилни со Фиат Гумени Бендот Половината Бенд Водат Јаже Еластична Лента 071250

DXM 2yards/Многу 20mm 25мм Високо Еластична Шиење Еластична Бенд за Компатибилни со Фиат Гумени Бендот Половината

евалуација:

DEN 1269.60
Од стока
Во магацинот

Идеален за DIY шиење проекти, подарок завиткување, дома декорација, свадба декорација, партија декорација, лак одлуки, цвет уметност и повеќе.Vairous светли бои може да ви даде повеќе избори во DIY проекти.Удобно да се Носат : На монистра се направени од полимер глина, лесни и водоотпорен, удобно носење, и боја нема да се промени, секогаш се одржи светли бои, може да се носи на плажа, базен или бања.Мулти Usages : се Користи за DIY обетки, chokers, boho beaded нараквици, ankets, ѓердани, накит, за скролување синџири, како и други занаети.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за DIY headbands, подарок завиткување, украси, свадба цвеќиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи