.

.

Kleiber 71085 Капчиња Жица/парична Казна 78% Полиестер, 22% Еластомер Еластична, Црна, 1000 x 0.6 x 0.05 cm

Kleiber 71085 Капчиња Жица/парична Казна 78% Полиестер, 22% Еластомер Еластична, Црна, 1000 x 0.6 x 0.05 cm

евалуација:

DEN 351.84
Од стока
Во магацинот

Производителот гаранција може да не се применува.Висок квалитет, парична казна и еластична гума за џвакање гумени бендот.Се за шиење и хранење.Димензии : прибл. 10 x 6 мм; боја : црна.Доверба во вашиот текстил/избрана за штетни материи во согласност со Öko-Tex Стандард 100. Широка примена : здолниште, панталоните гума итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи