.

.

Еластична Шиење Бенд 40 Метри 20mm 3/4 Инчен Рамен Шарени Еластична Бенд Тешки Водат Висока Еластичност Поврзана Бенд за DIY Шиење Занает, Bedspread, Половината, Перика(20mm Меш

Еластична Шиење Бенд 40 Метри 20mm 3/4 Инчен Рамен Шарени Еластична Бенд Тешки Водат Висока Еластичност Поврзана

евалуација:

DEN 924.00
Од стока
Во магацинот

[Материјал] : Плетенка еластична бенд направени од врвен квалитет полиестер ткаенини и влакна гума; еластична ; Дише, машина-перат, Colorfast ; БЕЗ пеглање; Исклучителен квалитет.Тоа е помек и има голема водат до тоа. [Користење] : Еластичен мозок се Одлични за капи,појаси, shoelaces, ленти за коса, врски, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, leggings, костими за капење, headbands, laces, перика бендови, journal јамка врски, капи, торби, или накит одлуки; Силна еластичен кабелот за шиење опремени листови, или троседот slipcovers. [Пакет Вклучувајќи ] 40 Метри 3/4" 20 Бои Мешани Кабли.Совршен За Маска, Појаси, Scrunching и Повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи