.

.

Armani Code Absolu од страна на Џорџо Armani Eau De Parfum Спреј 2 мл Мажи

Armani Code Absolu од страна на Џорџо Armani Eau De Parfum Спреј 2 мл Мажи

евалуација:

DEN 1919.52
Од стока
Во магацинот

Код Absolu дефинира уметноста на смел заведување.На Armani Code мириси пренесе расположението на домот на заведување,.Инспириран од човек кој привлекува со вродена магнетизам, кој го заведува без провокација.Долга-трајни топло и зачинета мажите келн.Armani Code Eau de Parfum conjures расположението на интензивна, но напор, заведување.

Детални спецификации

Додатоци на производи