.

.

Бонсаи Driftwood Аквариум Дрво Природни, рачно изработени Риба Резервоарот Декорација | Лесно да се Инсталира | BFA

Бонсаи Driftwood Аквариум Дрво Природни, рачно изработени Риба Резервоарот Декорација | Лесно да се Инсталира

евалуација:

DEN 1727.76
Од стока
Во магацинот

Дали сте во потрага да се создаде водната средина, што е повеќе од само пластични карпи и синтетички дрвја?Подготвени да расте бујна средина за рибите и ракчиња, кој содржи природни елементи кои рамнотежа совршено еден со друг?Тогаш Бонсаи Driftwood Аквариум Дрво ќе прават идеален додаток на вашиот одгледување на екранот.Лесно Грижа и Одржување – Пред ставање оваа риба резервоарот дрво во вашиот аквариум, стрмни тоа во врела вода за 20-30 минути за да ги стерилизирате тоа на алги или габични спори.

Детални спецификации

Додатоци на производи