.

.

XSlive Бохемски Печатени Читање Перница со Поддршка Оружје Мек Кревет Остатокот Перници Назад Поддршка Перница за Деца Читање, Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА Седи во Кревет (20x15x8

XSlive Бохемски Печатени Читање Перница со Поддршка Оружје Мек Кревет Остатокот Перници Назад Поддршка Перница

евалуација:

DEN 550.56
Од стока
Во магацинот

Памук, Лен.Материјал : фирмата backrest со висок квалитет ткаенини : поклопецот е направен од платно и пополнување е полиестер влакна (PP-Памук).Големина : 20"×15"×8"/52x38x20cm Перница е дизајниран за да ги собере сите Возрасни.Повеќе се Користи Перница : Дали сте гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, читање книга или само lounging на подот, ќе ги добиете назад поддршка ќе треба со нашата перница.Удобно Фил : полнење во внатрешноста на backrest перница ќе обезбеди добро ниво на поддршка за назад кога сте потпрена на перница.Лесно Нега : Пренослив и перат маска, во прилог патент се направи капак кој се одвојува и се перат.Answer : ___________________________ Note : Читање Перница е вакумирани, па тоа може да биде малку деформирани.Не дозволуваат 2-3 дена за тоа да се прошири на нормалното.

Детални спецификации

Додатоци на производи