.

.

Basler Електричен Трансформатор BE121620GAK

Basler Електричен Трансформатор BE121620GAK

евалуација:

DEN 2373.60
Од стока
Во магацинот

Засилувачи : 06. Бришачи : 4. ID No. : 015. Основно : 120 V 50/60 Hz Blk-Wht.Средно : 24 V 20 VA 1/4 QC 363-2710. PN : BE121620 GAK Засилувачи : 06 Blades : 4 ID Бр. : 015 Primary : 120 V 50/60 Hz Blk-Wht Secondary : 24 V 20 VA 1/4 QC 363-2710 Wire води : 4 Hipotted.

Детални спецификации

Додатоци на производи