.

.

Hyland Деца Ладно N Кашлица 4 Унца

Hyland Деца Ладно N Кашлица 4 Унца

евалуација:

DEN 598.80
Од стока
Во магацинот

HYLAND 4 ДЕЦА НА ДЕНОТ ЛАДНО 'N КАШЛИЦА ХОМЕОПАТСКИ ЛЕК ПОМАГА ВО УБЛАЖУВАЊЕТО НА ВАШЕТО ДЕТЕ СИМПТОМИ НА НАСТИНКА, КАКО ШТО СЕ КИВАЊЕ, КАШЛАЊЕ, БОЛКА ВО ГРЛО И ТЕЧЕЊЕ НА НОСОТ.ОВАА ХОМЕОПАТСКИ МЕШАВИНА СОДРЖИ СУЛФУР, ALLIUM CEPA И ФОСФОР И Е СЛОБОДЕН ОД АЛКОХОЛ И ШЕЌЕР ЗА БЕЗБЕДНО АДМИНИСТРАЦИЈА НА ДЕЦАТА НА ВОЗРАСТ ОД 2 ДО 12.

Детални спецификации

Додатоци на производи