.

.

Нерѓосувачки Челик Ролери Имајќи KangTeer 4pcs 5/8 88 lbs Завртка Монтирани Круг Топката Пренос на Единици Универзална Ротација Топката Casters

Нерѓосувачки Челик Ролери Имајќи KangTeer 4pcs 5/8 88 lbs Завртка Монтирани Круг Топката Пренос на Единици Универзална

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Заштитна маска обезбедува ниски вртежи и долговечност.Топката имајќи топка со дијаметар : 15.875 mm/0.625 инчен,Тела дупка со дијаметар : 5mm(Детални параметри може да видите слики).Топката Трансфер е погодна за електроника, опрема, машинерија, хемиски, храна, шума, рударство, книги, супермаркети, гума и други индустрии.Се користи во електроенергетскиот систем, хранење систем за обработка на системот, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема.Ја потврдува : Во случај на било кој квалитет на проблемот во рок од 3 месеци, ние поддршка целосна наплата (нема враќање е потребно).Топка со Дијаметар : 15.875 mm/0.625"; Материјал : не 'Рѓосувачки steel Total Големина : 21 x 71mm/1.1" x 2.8"(H*D) Секоја Вчитување Капацитет : 88lbs/40kg Тежина : 350g Пакет вклучуваат : 4pcs Топката Трансфер Единица.

Детални спецификации

Додатоци на производи