.

.

В Кристално Лимон Писмо Табла со Кристално Лимон, Филц Писмо Одбор, 10x10 инчи, Променливи Дрвени Порака Одбор Знак, Дрво Рамка, Ѕид, со Екранот Стојат (Бела Фото Рамка)

В Кристално Лимон Писмо Табла со Кристално Лимон, Филц Писмо Одбор, 10x10 инчи, Променливи Дрвени Порака Одбор

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Сигурен Производство - Кристал Лимон уверува нашите производи се да најголема стандарди.Храбар класичната serifed фонт за лесно да се прочита за печатење што се издвојува од целата соба.Вклучува прилог метал јамка за лесно монтирање на ѕид.Променливи писмо табла со дисплеј стојат (Црна).

Детални спецификации

Додатоци на производи