.

.

Тоалет почиста за Бања казанчето Cleane 3 Count

Тоалет почиста за Бања казанчето Cleane 3 Count

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

Лесен за употреба, се сече на мали pucker на назад и да се стави тоалет почиста во казанчето и Ефикасно ги отстранува лошо мириса Мирисна 0cean мирис Спецификации : Тежина : 7 мл Боја : Сина Спецификации : може да се употреби рунда 30-90days Пакет се Вклучени : 3* тоалет почиста.Ако се користи во јавно место, користење на времето ќе биде скратена соодветно.Додадете долготрајни растенијата мирис , и мирис ќе претекување кога ќе ја отворите пакет.Ако сте сингл, тоа може да го користите до 45-90days. ❤Повеќе од Два месеци за заштита : Една симпатична автоматско тоалет почиста може да се мијат Сто пати.❤Уникатен дизајн : ние не сме само да се задржи вашиот тоалет чисти ,но, исто така, донесе забава во вашиот живот.Ве МОЛИМЕ да го намали пред да се користат. Стави целата тоалет почиста директно во до резервоарот за вода во аголот, и да чекаат за вода во резервоарот за вода и да се дојде од шише.Дали сте секогаш луд за тоалет скала и некаде мирис во многу лоша.Ова е Сино меур казанчето почиста. ❤Еколошки Заштита : казанчето почиста нема да влијае на резервоарот за вода, исцедете цевка и на дното восок печат.Тоа се решава многу од чистење проблеми во вашата бања тоалет. ❤УПОТРЕБА МЕТОД : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи