.

.

ExploreHut Простор Ракета

ExploreHut Простор Ракета

евалуација:

DEN 973.68
Од стока
Во магацинот

Одлично за внатрешна или надворешна употреба.Отворете ја вратичката влезот.Кружни размавта отворање за индексирање-преку забава.Инспирира имагинативна игра.Направени од издржлив, висок квалитет на ткаенина.Младите простор ентузијасти ќе се качат на бескрајни имагинарен мисии до крајната граница од внатрешноста на Истражуваат Колиба Простор Ракета.Овој едноставен-да-соберат игра структура има впечатлива графика, жив ракета перки и кружни размавта отвор кој наликува на класичната простор капсула се изведат.Тоа се направени од издржлив материјал и е совршена внатрешна или надворешна игра место за земјите аспиранти астронаути и помлади истражувачи кои долго да се откријат тајните на нашиот сончев систем, но и пошироко.За возраст од 3 и нагоре.

Детални спецификации

Додатоци на производи