.

.

LINACAO Пневматски Проверете Вентил 6mm 8мм 10мм 1/4 OD Црево Еден Начин Вентил Воздухот Гас Единствен Начин Месинг Вентил Воздушниот Компресор Камен Фитинг Адаптер (Боја :

LINACAO Пневматски Проверете Вентил 6mm 8мм 10мм 1/4 OD Црево Еден Начин Вентил Воздухот Гас Единствен Начин

евалуација:

DEN 979.20
Од стока
Во магацинот

Женски Навој Големина : 1/8",1/4",3/8",1/2" BSP Тема.Женски Навој Внатрешен Дијаметар : 9mm,12mm 15.5 мм,19mm.Течност Тип : Воздух, Вода,Масло.Вентил Тело Материјал : Никел Позлатен Месинг. 1/2"OD=12.7 мм OD1/8"BSP Женски ID≈9mm1/4"BSP Женски ID≈12mm3/8"BSP Женски ID≈15.5mm1/2"BSP Женски ID≈19mm BSP Тема : British Standard Камен Thread Type : Проверете Вентил Женски Навој Големина : 1/8",1/4",3/8",1/2"BSP Thread Female Тема Внатрешен Дијаметар : 9mm,12mm15.5mm,19mm Fit Компатибилен со Црево е Надворешниот Кол : 1/4"(6.35 mm)3/8"(9.52 mm)1/2"(12.7 mm)4mm,6mm,8mm10mm,12mm14mm,16mm OD Hose Fluid Тип : Воздух, Вода,Масло Вентил Тело Материјал : Никел Позлатен Месинг Работа Темп : 0-60 Степени целзиусови степени Оперативен Притисок : 0

Детални спецификации

Додатоци на производи