.

.

BRIGHTFOCAL Нов Екран Замена за HP 15-DY1020NR 15-DY1023DX 15-DY1074NR 15-DY1085NR екран осетлив на допир + Допир Digitizer Собранието 15.6 WXGA HD LED Дисплеј

BRIGHTFOCAL Нов Екран Замена за HP 15-DY1020NR 15-DY1023DX 15-DY1074NR 15-DY1085NR екран осетлив на допир +

евалуација:

DEN 2241.60
Од стока
Во магацинот

Брза Испорака до Секој Клиент од Bright Focal!.Компатибилен Модел : BRIGHTFOCAL НОВ ЕКРАН Замена За HP 15-DY1020 NR 15-DY1023 DX 15-DY1074 NR 15-DY1085 NR екран осетлив на допир + Допир Digitizer Собранието 15.6" WXGA HD LED Дисплеј.Важно : мора да одговара на РЕЗОЛУЦИЈАТА, ОСВЕТЛУВАЊЕ, и ГОЛЕМИНА на ЕКРАН, ДОПРЕТЕ го/НЕ-ДОПИР да вашиот тековниот екран.Вие не може да отстапува од вашиот тековниот екран спецификации.Купување на екранот со различни спецификации нема да работат со вашиот систем.Ако не сте сигурни која е вашата тековниот екран спецификација е, ве молиме контактирајте со нас пред да ја купите и ние со задоволство ќе ви помогне.Bright Focal обезбедува 100% компатибилен нова точка и вашиот satisifaction е загарантирана.Пакетот вклучува НОВИ LCD екран само, без дополнителни одбор за контрола, рамки, задниот поклопец, настава или алатка итн.Ве молиме чувајте ги вашите оригинални делови.Ве молиме потврдете го со нас ако не сте сигурни кои делови се вклопуваат вашата машина.

Детални спецификации

Додатоци на производи