.

.

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Зумирање H5 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник Филм (3X)

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Зумирање H5 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Значително подобрување на читливост на екранот кога работат во сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-рефлективен ефект се должи на фино мет површината.FX-Antireflex Екран Заштитник од at Foli X, ги заслепуваат-слободни и шок-апсорбирање, компатибилен со Зумирање H5 - интегрирана шок апсорбирање на TPU слој - анти-рефлективен ефект - нечистотија-отвратителен површина - стабилна и безбедна - особено лесно mounting Shock апсорпција и safe Screen Заштита Филм направен од тешки и енергија се апсорбира TPU.внатрешни и надворешни екрани) содржи заштитна фолија за секој екран.Обемот на испорака - 3 x FX-Antireflex Екран Заштита Филм компатибилен со Зумирање H5 - ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (e.Во исто време, на слој на Заштитник Филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини.Antireflection coating The фино мет површината значително го намалува досадни рефлексии на екранот, а минимизирање на острината и контраст.Материјалот ви помага да ја заштитите стакло површината на вашиот уред од влијае објекти.Чисти и лесно installation Can лесно се монтира и repositioned поради сува монтажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи