.

.

XiKe 6 Pack 1-3/16 Roller Ball Трансфер Лежишта, што се Користи за Ролери Стојат, Пренос на Опрема и преносен Систем.

XiKe 6 Pack 1-3/16 Roller Ball Трансфер Лежишта, што се Користи за Ролери Стојат, Пренос на Опрема и преносен

евалуација:

DEN 887.76
Од стока
Во магацинот

✔ Печат домување и тешко хром челични топки.Површинска цврстина и состојбата на член треба да се земат предвид за да се избегне топката единица пенетрација. ✔ Стручно - Професионално имајќи производство започна во 1945 година.✔ 1-3/16" топката трансфер лежишта, погоден повеќе работа сценарија.за било точно levelled или флексибилни површина, голем број поголем од 3, може да се користат. Производот број : 1-3/16"Топката Трансфер на Лежишта.ако narrowest димензија е 350 mm поделени по 3·5=100 mm теренот помеѓу топката центри.

Детални спецификации

Додатоци на производи