.

.

BOOSDEN 8 инчен Игла Носот Клешти со Странични Секачи, Прецизност Долго Носот Клешти со Жица Секачи, Професионални Игла Носот Пролет Натоварени Клешти, што се Користи з

BOOSDEN 8 инчен Игла Носот Клешти со Странични Секачи, Прецизност Долго Носот Клешти со Жица Секачи, Професионални

евалуација:

DEN 467.76
Од стока
Во магацинот

【Дизајн на производот】Овој 8 инчен Игла носот клешти со пролетта натоварени има извонредно долги дизајн, погоден за работа во тесен области. 【Производ материјал】Овој 8" игла носот клешти проекти се направени од високо јаглероден челик, и поминале низ висока фреквенција стврднување третман за да се обезбеди силни и издржливи вилици и сечење на рабови, што не ќе стане досадна. 【Широко се користи】Овој долг нос се изедначи алатка за сечење, може да работи во тешко да се постигне места, накит одлуки, мали делови, електронски производ на поправка, мал објект стегање и други области. 【Против пролизгување се справува】Ергономски костец имаат две-тон, Против пролизгување на површината за да се зголеми комфорот и контрола сила.

Детални спецификации

Додатоци на производи