.

.

Goospery Небото Слајд за Галакси S21 Ултра 6.8(2021) Држачот на Случај, Двоен Слој [TPU+PC] Заштитен Браник со Паричник Функција Телефон Капак (Злато) S21U-SKY-GLD

Goospery Небото Слајд за Галакси S21 Ултра 6.8(2021) Држачот на Случај, Двоен Слој [TPU+PC] Заштитен Браник

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

(Не за Samsung Галакси S21 или Samsung Galaxy S21 Плус).Прецизни cutouts за лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Dual слоеви : Заштитна хибрид случај направени со TPU маска + тешко КОМПЈУТЕР назад.[Карта Носителот] Пригоден начин на живот!Продавници до две карти (ID/Кредитна картичка) со безбедни и лесно лизгање затворање.Карта носителот : Продавници до две карти со безбедни closure Dual слоеви : Заштитна хибрид случај направени со TPU маска + тешко PC back Responsive копчиња обезбеди лесен-за-притиснете и подобро protection Back лизгачот (PC) прави картички лесен за пристап (ID/Кредитна картичка)Галакси S21 Ултра 5 G Случај Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G (2021) 6. [Компатибилност] Овој Goospery Небото Лизгајте го Држачот на Паричникот Случај е компатибилен со Samsung Galaxy S21 Ултра / S21 Ултра 5 G 2021 Само.Едноставен и чист дизајн го прават вашето патување за полесно и полесни.Ние веруваме во работењето со нашите клиенти со цел да се постојано подобрување на изгледот и перформансите на сите наши производи и со истиот начин на размислување, ние нудиме целосна линија на врвни паметен телефон и таблет случаи.Компатибилни Модели на телефони : Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G (2021).Кога ќе изберете GOOSPERY, ќе добие подобар квалитет случај што ги задоволува вашите потреби со иновативни дизајни и за разумни цени.

Детални спецификации

Додатоци на производи