.

.

AQGG за Nokia G300 [6.52] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Црна Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Покритие за Nokia G300 -многу Љубов

AQGG за Nokia G300 [6.52] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Црна Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку порака, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши проблемот за вас. [Инсталација] : телефонот случај целосно може да го внесете точниот рецка на камерата и други порта копчиња, изработка на инсталација полесно и поудобно. > Мобилниот телефон случај е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија, гребнатини, прашина и маснотии, а може да обезбедат долготрајна заштита за вашиот мобилен телефон.На лесни силиконски материјал TPU Поклопецот е погоден за млади луѓе. > Телефонот случај има целосен пристап до прецизни cutouts за камера и други порта копчиња. [Заштита] : за Nokia G300 заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.ви благодарам многу. > Компатибилен за Nokia G300 (6.Пакување информации ❥ 1 новите силикони случај за Nokia G300 Добредојдовте во продавница и да купите нашите производи.Имате подобра контрола на телефонот.Ви благодариме!.Имаме 45 дена да се вратат на стоки безусловно, ве молиме да бидат сигурни да се купи. > Многу удобно мобилен телефон случај, се чувствува удобно, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон. > Материјал : силикон TPU.

Детални спецификации

Додатоци на производи