.

.

Иновативни ITNS-500 Технологија Крајната Филм и Негативни Скенер

Иновативни ITNS-500 Технологија Крајната Филм и Негативни Скенер

евалуација:

DEN 1199.76
Од стока
Во магацинот

ITNS-500 не е компатибилен со MAC компјутери, и тоа не е компатибилен со Windows оперативен СИСТЕМ надвор од Windows 7. Се конвертира 35mm Филм Негативи, Слајдови, Слики и Бизнис Картички На Jpeg. 5 Мегапикселна Image Sensor и Вклучува USB Кабел & Софтвер.Удобен Пред Вчитување Послужавник За Слики И Бизнис Картички.Одлично За Архивирање Фото Збирки, Безбол Карти, Поштенски Марки, Бизнис Картички, Итн.Се конвертира 35 Mm Филм Негативи, Слајдови, Фотографии, & Бизнис Картички Да Jpeg.Пред Вчитување Послужавник За Архивирање.Фотографии Или Бизнис Картички.Одлично За Архивирање Collectables Како Што Се Монети, Безбол Картички, & Марки. 5 Мегапикселна Image Sensor.Usb Кабел & Софтвер Вклучени.Се конвертира 35mm Филм Негативи Слајдови Слики и Бизнис Картички На Jpeg 5 Мегапикселна Image Sensor Погодно Пред Вчитување Послужавник За Слики и Бизнис Картички Одлична За Архивирање Фото Збирки Безбол Картички Марки Визит Картички Итн.Вклучува Usb Кабел & Софтвер Upc : 893811002543 Превозот Димензии : 13.50 во X 8.80 во X 6.90 во Проценува Испорака Тежина : 4.9381.

Детални спецификации

Додатоци на производи