.

.

Vaxson 4-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со SONY WALKMAN NWZ-A15 / A16 / A17 / A25 / A27 TPU Филм Заштитници Налепница [ Не Калено Стакло ]

Vaxson 4-Пакет Анти Сино Светло Екран Заштитник, компатибилен со SONY WALKMAN NWZ-A15 / A16 / A17 / A25 / A27

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Зошто да изберете Анти Сино Светло екран заштитник : Тоа може да го блокира поголемиот дел штетната сина светлина, и блокирање на опсег е меѓу 380nm ~495nm, обезбедување на широк спектар на HEV заштита.Сино Светло Филтер : UV400 заштита, анти-статички, ублажување на заморот на очите и да ви помогне да спиете подобро.Висока Чувствителност : Висока чувствителност и HD дефиниција ви донесе брза апликација за подигнување, мазна игра и видео репродукција, нека можете да уживате во удобноста на флуентност.Лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа.Балон-бесплатно, отпечатоци-бесплатно, прашина-отпорни.Лекување Технологија : лекување технологија им овозможува на филмот за да се опорави од мали гребнатини во 48 часа, да ги задржи вашиот екран сосема нов.

Детални спецификации

Додатоци на производи