.

.

48 Пакет Антички Стационарни Хартија и Коверти Set - 8.5 x 11 Двојно Двострано Пергамент Хартија за Пишување Стационарни Set - Гроздобер старомодни Дизајн и Печатач Пријат

48 Пакет Антички Стационарни Хартија и Коверти Set - 8.5 x 11 Двојно Двострано Пергамент Хартија за Пишување

евалуација:

DEN 287.76
Од стока
Во магацинот

★СОВРШЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ – Бележник за Списанието, Calligraphy, Мапи, Покани и Тврдења.Ние сме сигурни за задоволство на вас со 120gsm трајни писмо, големина на хартија и квалитетот kraft печат коверти во оваа канцелариски материјал од хартија и коверти во собата.Ракопис и печатач пријателски.Сè доаѓа во еден сет. ★НЕКОЈ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПРЕМИУМ ХАРТИЈА STCOK – деновите со евтини и тенки писмо неподвижна.Додадете ова да картичка и купување на тоа да се избегне разочарување.

Детални спецификации

Додатоци на производи