.

.

ИПГ За Sony Walkman NW-WM1Z / NW-WM1A (2X) Екран Заштитник со Живот Замена Гаранција Невидлив Заштитен Екран Guard Кожата Мазна/Меур -Бесплатно

ИПГ За Sony Walkman NW-WM1Z / NW-WM1A (2X) Екран Заштитник со Живот Замена Гаранција Невидлив Заштитен Екран

евалуација:

DEN 262.80
Од стока
Во магацинот

Воздушната класификација патентиран материјал конструиран за вашите специфични уред се навлажни апликација.ИПГ е уникатен состојки обезбеди лекување за вашиот постоечки гребнатини.Слободен живот замена гаранција за животот на вашиот Sony Walkman NW-WM1 Z, NW-WM1 A.Се користи од наша страна воздухопловната & НАСА за заштита на борбен авион главата светла.ЖИВОТ ВРЕМЕ ГАРАНЦИЈА.ИПГ ја елиминира потребата за крупни случаи да се заштити вашиот имот од гребнатини и нормална употреба и абење.Традиционалните случаи може да го скриете вашиот уред производители на оригинални елегантни дизајни.Екстра големо исто така, може да направи да се чувствуваат непријатно и да се спречи тоа од поврзување на доковите правилно.Со ИПГ, ќе добиете целосна заштита со светот повеќето издржливи материјали!.

Детални спецификации

Додатоци на производи