.

.

2 Пакет Тоалет Почиста Тврда Вода Изгради Смена со Ергономски Рачка, Тоалет Сад Дамка Прстен Смена, Pumice Камен Тоалет Почиста Алатка Дамка Тврда Вода Прстен Смена за

2 Пакет Тоалет Почиста Тврда Вода Изгради Смена со Ергономски Рачка, Тоалет Сад Дамка Прстен Смена, Pumice Камен

евалуација:

DEN 201.36
Од стока
Во магацинот

Оваа нова pumice чистење камен носи 5 X чистење, подобрување, да се направи полесно за вас да се отстрани тврдоглави дамки, тврда вода прстени и други нечистотии, на ефикасност чистење алатка за тоалет сад, бразилецот багажник, базен плочка, на состанокот на разни потреби.Запомнете : ве молиме влажни тоа пред да го користите.[5 X ЧИСТЕЊЕ ПОДОБРУВАЊЕ] - Ефикасност, лесно и ефикасно тоалет сад за чистење.●Правење на вашиот тоалет сад чистење полесно и во голема мера го штеди вашето време, чистење на вашиот тоалет сад повеќе напор.Одличен подарок за двете семејство и пријатели.Ние сме посветени да се обезбеди висок квалитет и практични апарати за домаќинство додатоци за да се олесни вашата работа, на 30 дена за враќање на пари, 1 година гаранција, се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем со нашиот pumice чистење камен.На pumice чистење камен е сосема безбедно и пријателски за човекот, животните, растенијата и на водата, и тоа никогаш нема да ја напушти гребнатини на површината на керамички плочки и метал. [ШИРОКО ПРИМЕНА] - Создавање на чистење на животната средина за целото семејство и сега имаат позитивен став кон вашиот начин на живот, нашата тоалет сад pumice чистење камен е широко се користи за чистење на тоалет, базен, кујнски мијалник, земјата коритото.

Детални спецификации

Додатоци на производи