.

.

Голем Молив Случај Голем Капацитет Пенкало Торба 3 Преграда Големи Складирање Торбичка Маркер Пенкало Случај со Водоотпорен Патент Преносни за на Училиште Девојк?

Голем Молив Случај Голем Капацитет Пенкало Торба 3 Преграда Големи Складирање Торбичка Маркер Пенкало Случај

евалуација:

DEN 287.52
Од стока
Во магацинот

【Слоевит меморија со голем капацитет】 Gutliebe молив случај со 3 прегради и димензии на 8.Премиум квалитет во детали : .Пакет : 1 x големи молив случај.15 може да се одржи само за ништо студент можеби ќе треба.66" владеење и други мали канцелариски материјал.Мултифункционален користење.со голем капацитет е специјално дизајниран за студенти и канцелариски работници со потребите на чување пенкала, канцелариски и канцелариски предмети.Робустен водоотпорен материјал.Голем капацитет за складирање до 40-60 пенкала, имајте хартија, калкулатори, 8.Mesh џебови за мали предмети.Голема capacity Premium quality Robust водоотпорен material Multifunctional using High квалитет workmanship Smooth и здрав zippers Mesh џебови за мали предмети.Го прави голем дар за момчиња и девојчиња, синови и ќерки, тинејџери и возрасни, писатели и уметници. 【Совршен подарок】 Овој молив случај е идеален подарок за матура, за на роденден, за Божиќ, за назад на училиште или за патување. (Случај само, моливи не се вклучени).Answer : ___________________________ Note : само случај, моливи не се вклучени. 【Водоотпорен пенкало случај направени од здрав материјал】 направен од 100% високо-квалитетни водоотпорен Оксфорд ткаенина од прашина, гребнатини и е нечистотија-отвратителен, робустен, носат-отпорни и долготрајни.

Детални спецификации

Додатоци на производи