.

.

4 Парчиња Кристал Pendant се Повлече Синџири Кристал Призмата Тавански Вентилатор Синџир Продолжување Extender за Тоалет Тоалет Дневна Соба Таванот Светлина Фан, 1 Метар Д

4 Парчиња Кристал Pendant се Повлече Синџири Кристал Призмата Тавански Вентилатор Синџир Продолжување Extender

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Материјал : кристално јасно и метал Кристална топка големина : 2 cm во должина, 3.Можете исто така да го користите како украс, бидејќи изгледа сјајна и цврста, убави и стилски доволно.Карактеристики : висат убаво, Тие изгледаат многу убаво кога светлината хитови нив; Прекрасни кристали се во големи и тешки големина, произведе една убава виножито од бои во собата.Материјал : се повлече синџир проширување е изработен од сребро никел позлатен синџир со кристална топка, покажува јасна и сјај.

Детални спецификации

Додатоци на производи