.

.

6pcs - EMF Анти-Заштита од Зрачење за Мобилен Телефон, Заштитник Налепница, EMF Shield Guard Мобилни Телефони, Таблета, iPad, MacBook, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, да се справиме со нив, и Сите Е?

6pcs - EMF Анти-Заштита од Зрачење за Мобилен Телефон, Заштитник Налепница, EMF Shield Guard Мобилни Телефони,

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР хард материјал се со меки силиконски обложени на површината на случајот предвиден добар стисок против пролизгување,како и заштита на телефонот од гребнатини,прашина и други штети.1 инчен зглобовите.Елегантен и Уникатен Дизајн : Тоа ќе го направи вашиот види повеќе како стилски и елегантен накит нараквица, наместо обичните види.Ве молиме да се чувствуваат лесно да го нарачате.Авто-леплив слој овозможува лесно апликација или отстраните од уреди.99%, без да се загрозат уред ефикасност.На налепницата е тенок и не е во можност да ги собере под заштитни маски на уреди.На налепница може да се залепи за сите електронски уреди како мобилни телефони, таблети, лаптопи, компјутери, принтери, Телевизори, машина за перење, микробранова печка, фрижидер итн.99%, без да се загрозат уред ефикасност.Карактеристики : Двоен Слој Shockproof ,Добра допирање, Скриени Назад Огледало,3 картичка.Компатибилност : Компатибилен со i Watch 38mm 40mm Серија 6/5/4/3/2/1; Погоден за 5.

Детални спецификации

Додатоци на производи