.

.

Жените Маскирани Кадифен Sweatshirt Блуза Памук Долг Ракав Плус Големина Sweatshirt Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A27

Жените Маскирани Кадифен Sweatshirt Блуза Памук Долг Ракав Плус Големина Sweatshirt Домот Јакна Блузи Џемпер

евалуација:

DEN 619.92
Од стока
Во магацинот

◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност. ◎ Ова е облека што дефинитивно заслужува место во вашиот гардеробер за Доаѓањето на есента.Се надеваме дека секоја дама може да уживаат во пријатна и удобна.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи