.

.

Голем Стомак Шише со Случаен Налепница, Поп Капак Шише за Вода со Рачка, Преносни Цртан филм Слама Првенство, со Голем Капацитет Симпатична Спортски Шише за Вода, По

Голем Стомак Шише со Случаен Налепница, Поп Капак Шише за Вода со Рачка, Преносни Цртан филм Слама Првенство,

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

[Pop-up Слама] капа на автоматско вода штекер користи pop-up силикони слама, кој може да се отвори со една рака, што ќе ви овозможи да уживате во некоја sip додека работат или вежбате.Широката уста дизајн го прави лесно да се пополни на вода во шише со коцки мраз и овошје.Спортови на вода првенство донесува симпатична голем стомак дизајн, со налепници, време марки, кој се одвојува за храна-одделение цевчиња и удобен рамо ремени да се направи да падне во љубов со вода за пиење.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.Тоа е многу погодна за губење на тежината, вежби, апетитот и контрола, хидратација, добро здравје, итн.На здрав справи прави шише лесно да се носат, и вдлабнати дизајнот на шишето, го прави лесно да се одржи во својата рака.9in Тежина : 280g Пакет се Вклучени : 1* Glitz Голем Стомак Шише Белешки : ве Молиме овозможи мало мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Карактеристики : Материјал : Храна-одделение пластични Боја : Виолетова/Розова/Сино/Зелено Големина : 21x12.[Шише со Инспиративни Цитати] На flashy голем стомак шише има инспиративни цитати и време марки, кој може да ви помогне да ја заврши вашите цели на време и да се направи секојдневно пиење план.

Детални спецификации

Додатоци на производи