.

.

OdontoMed2011 Директни 'Криви Бенд Забни Клешти Предниот POSTERIOR 'Заградата Отстранување на Ортодонцијата Инструменти ODM

OdontoMed2011 Директни 'Криви Бенд Забни Клешти Предниот POSTERIOR 'Заградата Отстранување на Ортодонцијата

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

ДИРЕКТНИ АГОЛ БЕНД ЗАБНИ КЛЕШТИ ПРЕДНИОТ POSTERIOR ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПРОТЕЗАТА.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 ДИРЕКТНИ АГОЛ БЕНД ЗАБНИ КЛЕШТИ ПРЕДНИОТ POSTERIOR ЗАГРАДАТА ОТСТРАНУВАЊЕ на ОРТОДОНЦИЈАТА ИНСТРУМЕНТИ.....НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи