.

.

Зајакот Babys Првиот Божиќ 2021 Керамички Украси Бебиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно Двострано Елка Украс Божиќ Подароци

Зајакот Babys Првиот Божиќ 2021 Керамички Украси Бебиња Име Обичај Haning Украс 3 Инчен Рамен Божиќ Украс Двојно

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Поддршка за Персонализација : Ако имате прилагодено на потребите, ве молиме испратете кориснички информации до нас преку Порака во рок од 24 часа по поставување на цел.Керамички украси со Новогодишни елементи може да создаде посилна одмор и забава атмосфера. ◆ [Карактеристики на производот] : Добро направен, елегантен и исклучителна, со многу добри декоративен ефект.Широка Примена Опсег : Овој Божиќ украс не само што може да ги красат елка, но, исто така, висат на ѕидот, прозорци и врати, и тоа е исто така многу погодни за разни собири и како подароци.Круг керамички keepsake, многу безбедни, нема да гребење на кожата.Уникатен Дизајн, Совршено летување Оркестарот и Подароци : high-definition печатење, единствена шема дизајн.

Детални спецификации

Додатоци на производи