.

.

1pcs 3D Печатач T12 14 16 18 Доведе Завртка, 1000mm Долго Трапезоидна Доведе Завртка Со Лешник, Црна и бела (Боја : Завртка T12*3 * 1000MM)

1pcs 3D Печатач T12 14 16 18 Доведе Завртка, 1000mm Долго Трапезоидна Доведе Завртка Со Лешник, Црна и бела

евалуација:

DEN 1217.52
Од стока
Во магацинот

Т завртка тип материјал : 45 челик; возен имајќи седиште материјал : јаглероден челик.Трапезоидна завртка карактеристики : висока прецизност, издржливост/отпорност на абење.Доведе завртка Модел : T12*3, T14*3, T16*4, T18*4. Т тип доведе завртка должина : 1000mm/1m.Голем доведе завртка род замена за 3 D печатач.

Детални спецификации

Додатоци на производи