.

.

LINACAO Реверзна Осмоза Вода Систем за Монтирање 1/4 3/8 Инчен 8мм OD Цевка Цевка 1/4 1/2 3/4 1/8 Женски Пластични Камен Брзи Конектори (Големина : за 6.35 mm OD Црево, Нишка Спецификац

LINACAO Реверзна Осмоза Вода Систем за Монтирање 1/4 3/8 Инчен 8мм OD Цевка Цевка 1/4 1/2 3/4 1/8 Женски Пластични

евалуација:

DEN 969.60
Од стока
Во магацинот

Течност Тип : Вода.Материјал : ПОМ Пластика.Работа Темп : 0-50 Целзиусови Степени.Боја : Бела,Сина.Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Монтирање. *BSP Тема : British Standard Камен Thread1/8"BSP Женски Thread ID≈9.2 милиметри 1/4"BSP Женски Thread ID≈12mm3/8"BSP Женски Thread ID≈15mm1/2"BSP Женски Thread ID≈19mm3/4"BSP Женски Thread ID≈25мм 1/8" Женски Приклучоци се без гума washer1/4",3/8",1/2",3/4" Женски Приклучоци се со гума washer Type : Директно Црево-Женски Женски Навој Големина : 1/8"BSP,1/4"BSP3/8"BSP,1/2"BSP 3/4"BSPFemale Тема Внатрешна Кол : 9.2 милиметри,12mm,15mm19mm,25mm Fit Компатибилен со Црево е Надворешниот Кол : 1/4"(6.35 mm)3/8"(9.52 mm) 8mm OD Hose Fluid Тип : Вода Материјал : ПОМ Пластични Работа Темп : 0-50 целзиусови Степени Боја : Бела,Сина Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Монтирање Апликација : Реверзна Осмоза RO Вода Систем,Прочистувач на Вода,Чиста Вода,Машина,Вода, Фармацевт ИТН.

Детални спецификации

Додатоци на производи