.

.

Дупка Видов Комплет,Дрво Дупка Видов Поставите 16Pcs Дупка Видов Комплет Точни Симетрични Брзо Чистење на Црна Оксидација Wearproof Спречи-корозија

Дупка Видов Комплет,Дрво Дупка Видов Поставите 16Pcs Дупка Видов Комплет Точни Симетрични Брзо Чистење на Црна

евалуација:

DEN 666.96
Од стока
Во магацинот

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Одличен Дизајн】премиум опрема дизајн го прави дупка повеќе точни и симетрични, и јаглероден челик заби обезбедува брза и чиста сеча. 【Висок Квалитет】Оваа дупка видов комплет е изработена од јаглероден челик материјал, а површината се третира со црна оксидација кој обезбедува лесна заштита од корозија на третирани делови. 【Висока Точност】Точноста целосно земјата производство кое обезбедува неспокојот чип отстрани.Со висока прецизност, мазна сечење на рабови, особено отпорност, и отпорност на абење. 【Добра Практичност】комплет вклучува популарни дупка видов големини за да ги задоволат вашите различни барања.Најдлабоките сечење длабочина е 25 mm.Сет, исто така, ги опфаќа хексадецимален копче и 2 центар вежба. 【Преносни】Опремени со дупка видов држач за полнење со големина индекс за лесен за складирање и организирање.Дизајнирано за да ги задржи сите компоненти на организиран и удобен за носење.

Детални спецификации

Додатоци на производи