.

.

50PCS НАТОПИ Отпорник 9Pin A103J Отпорник Мрежа Низа A09-103 10K ohm A103 2.54 MM Игла SIP-9

50PCS НАТОПИ Отпорник 9Pin A103J Отпорник Мрежа Низа A09-103 10K ohm A103 2.54 MM Игла SIP-9

евалуација:

DEN 1879.20
Од стока
Во магацинот

Број на модел : A103 J.Боја : црна.Тип : Променлива Отпорник.Опис : Број на Модел : A103 JColor : black Technology : Јаглерод Compositionis_customized : Yes Package Тип : Throught Hole Type : Променлива Resistor Packing листата : 50 PCSThe парцела е пристигнување време е генерално 10-30 работни дена.

Детални спецификации

Додатоци на производи