.

.

VEROMCAO Виткање Чување на Кутии Сирена Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни Кутии за Складирање со Рачки Трајни Складирање Кошеви за Стат?

VEROMCAO Виткање Чување на Кутии Сирена Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни Кутии

евалуација:

DEN 2143.20
Од стока
Во магацинот

Светли бои и стилски теми се направи вашата соба веќе не проституција. 【Флексибилност Прилики】Добар Помошник за Чување Деца, Играчки, Книги, Облека, Ќебе Итн.Тоа е не само добар помошник за складирање, исто така, можат да бидат одлична декорација за вашата дневна соба, спална соба, канцеларија и слично.висок квалитет на СТП и голем капацитет на складирање коцки овозможи да се стави многу работи и живописни теми прави дома поубаво.Издржливи Складирање Коцки со Рачка Има Голем Капацитет за сместување на многу работи , Фитинг за Гардероба или Публикации и Правење на Вашиот Дом Повеќе Чисти, Уредни, Уреден.Практична Presents The ткаенина складирање Коцки е внимателен подарок за роденден партии или Божик, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, итн., за мајка, татко, него или за неа, пријатели или колеги.Случајот Има Здрав Картон на двете Страни и На кој се одвојува Дното Панел, Така Што Може да Биде Укината за Лесни за Складирање.Трајни и Високо-Квалитетни Материјали Прави Овие Складирање Коцки Може да се Одржи на Тешки Работи и Траат Подолг животен век. 【Голем Простор】Големината На VEROMCAO Ткаенина Складирање Кошници : 10.Внимание : не wrung надвор, но и на локално ниво гмечи.

Детални спецификации

Додатоци на производи