.

.

2 Парчиња Стакло Лицето Cupping Сет, Силикони Вакуум Вшмукување на Лицето Cupping Чаши за Очи, Лице и Тело (Розева)

2 Парчиња Стакло Лицето Cupping Сет, Силикони Вакуум Вшмукување на Лицето Cupping Чаши за Очи, Лице и Тело (Розева)

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

2 cm Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Стакло Cupping Чаши Внимание : Поради прирачник за мерење, големината и тежината може да имаат 0-2cm грешка.5 cm, Стаклена Чаша Дијаметар : 2.Изберете соодветна големина за да се одржи на кожата, Стискаш на пинк силикони сијалица да се произведе вшмукување на кожата, а потоа ставете купот на површината на кожата нежно и се движи глатко за 5 до 10 минути.Стакло Cupping Сет : пакетот вклучува 2 парчиња стакло, силиконска cupping првенства во 2 различни големини, и двете се поединечно спакувана.Лесен за Користење : Направен од едноставна структура, транспарентни стаклени cupping чаши ви овозможи да го видите Внатрешна површина.

Детални спецификации

Додатоци на производи